Een flitsset voor zowel de professionele als beginnende studiofotograaf. De flitser is traploos regelbaar van 1/32 naar vol vermogen, wat u alle flexibiliteit geeft met het uitlichten. Daarom is deze set geschikt voor de meest uitlopende werkzaamheden. Tevens zijn de flitsers voorzien van een beveiliging tegen oververhitting. De instellamp wordt proportioneel met het flitsvermogen geregeld, uitgeschakeld of op vol vermogen gezet. Bij het terugregelen van het vermogen zal de automatische ontlading in werking treden (Auto Power Dump). Als de flitser opgeladen wordt is het lampje op de achterkant van de flitskop rood totdat hij is geladen. Hierna wordt hij groen. Tevens is het mogelijk om de flitskop zo in te stellen dat hij een beep geeft als hij is opgeladen of dim-na-flits.
De flitsers zijn voorzien van een digitaal display. Hier kunt u zeer nauwkeurig de vermogensinstelling aflezen, zodat u later precies dezelfde instelling weer kunt reproduceren.
Linkstar heeft een groot aanbod aan accessoires, zoals kleppensets, conische snoots, softboxen, diffusors en andere voorzetstukken. Doordat de flitsers zijn uitgerust met een S-bajonet, zijn behalve de Linkstar accessoires, ook voorzetstukken van o.a. Bowens moeiteloos op de flitser te monteren.De flitsers zijn voorzien van een universele spigotaansluiting, waardoor ze passen op alle gangbare lampstatieven.
Op voorraad
Verkoopprijs incl. btw: € 939,00












In slechts enkele jaren heeft het merk Linkstar een aanzienlijk marktaandeel verworven in Nederland. Veel waar voor je geld, goede kwaliteit en de specificaties voor professioneel gebruik, maken Linkstar fotostudio apparatuur geschikt voor vele doelgroepen: van beginnende hobbyisten en bedrijven die hun eigen producten willen fotograferen, tot ervaren vakfotografen.
Linkstar heeft zijn thuisbasis in Hong Kong en biedt alles wat de vakfotograaf in zijn studio nodig heeft, afgezien van een camera en objectief. Dit zijn onder andere studioflitsers, softboxen, paraplu's, statieven, achtergrondsystemen, fototafels, daglichtlampen, flitsontspanners, reflectieschermen en nog veel meer.
De meeste Linkstar flitsers hebben een S-bajonet en zijn hierdoor compatible met Bowens en enkele andere merken. Dit maakt Linkstar accessoires ook direct geschikt voor flitsers van diverse andere merken. Door gebruik te maken van optionele adapterringen, kunnen Linkstar accessoires op nog veel meer merken worden gebruikt, zoals Hensel, Multiblitz, Elinchrom, Broncolor e.a.
In Nederland is Linkstar exclusief verkrijgbaar bij twee online retailers: Cameranu.nl en Fotostudio-Expert.nl.