Nederlands Duits Engels

Veilig betalen met:


Klantbeoordelingen:


Op de hoogte blijven?

Ontvang per e-mail nieuws, deals en speciale kortingsacties!


Volg Benel ook via: 

    Youtube icon  Instagram

NIEUW
f DNP Sharingbox Photobooth POP-UP
Vergrootglas Klik op afbeelding voor vergrotingKlik op de afbeeldingen voor meer foto's

DNP Sharingbox Photobooth POP-UP

De DNP Sharingbox Photobooth POP-UP is een lichte opvouwbare all-in-one photobooth, ontworpen voor vlotte installatie en eenvoudig transport. Perfect voor wie wil starten met het verhuren van photobooths of zijn aanbod wil uitbreiden. De POP-UP is compact, betrouwbaar en ontworpen om altijd te presteren. Hardware en software zijn optimaal op elkaar afgestemd, zodat je rekent op de meest stabiele techniek. De POP-UP combineert een Microsoft Surface Pro-tablet en LED-verlichting in een prachtige behuizing.

Belangrijke eigenschappen DNP Photobooth POP-UP

  • Van DNP zelf: naast de bekende fotoprinters levert DNP ook hoogwaardige photobooths
  • Topkwaliteit afwerking: een metalen behuizing, tot in detail afgewerkt
  • Compatibel met de DNP QW410 of DS620 printer: prints in hoge kwaliteit (printer los verkrijgbaar)
  • Canon R100 met 18-55 mm lens: altijd scherpe en consistente beelden
  • Microsoft Surface Pro touchscreen: tablet-based bediening op Windows voor snelheid
  • LED-verlichting: het juiste licht voor elke setting, van feestzaal tot beursvloer

Voor wie is de POP-UP?

De POP-UP is ontwikkeld voor professionals die alleen genoegen nemen met hoge kwaltiet. Denk aan photobooth-bedrijven, fotografen, DJ’s en eventlocaties. Ideaal voor bruiloften, merkactivaties, seminars en beurzen. De inklapbare metalen behuizing is gemaakt voor plaatsing op de vloer of een tafel, terwijl de interne indeling en bekabeling slim en betrouwbaar zijn ontworpen. De beeldkwaliteit staat voorop: de Canon R100 levert haarscherpe beelden met natuurlijke kleuren. De camera zit veilig in een metalen frame, zodat je ook tijdens drukke events zorgeloos doorwerkt. Bedien alles eenvoudig via het touchscreen. Binnenin draait een Microsoft Surface Pro met Windows 11 Pro voor snelle en stabiele prestaties.

Software van de POP-UP

Met de eventManager-software beheer je alles rond je events en personalisaties. Na activatie bedien je eenvoudig events vanuit het back-office. De meegeleverde Basic-licentie laat je photobooth zelfstandig draaien met standaard layouts en vooraf ingestelde templates. Meer nodig? Breid uit met Pro Packs en voeg extra functies toe zoals een video-startscherm, AI-achtergrondvervanging, video- en GIF-opnames, klantdatabases en e-mailfunctionaliteit. Aankoop en activatie lopen via het DNP Booth-platform (wifi vereist). Tijdens het event werkt de POP-UP altijd stabiel en stand-alone.

Alles in één pakket

Bestel de POP-UP (+ de DNP printer en media) en je hebt direct een complete photobooth. Inclusief behuizing, scherm, computer, camera, LED-verlichting, transporttrolley, handleiding en support. Alles wat je nodig hebt om meteen te starten! Binnen 1 minuut staat de POP-UP gebruiksklaar op locatie.

3 varianten: PRIME, LITE en POP-UP

DNP heeft naast de POP-UP ook andere modellen in het assortiment, zoals de standaard LITE en het powerhouse PRIME. Je vindt ze bij de optionele accessoires. De POP-UP is als enige opvouwbaar, zodat je 'm supersnel overal mee naar toe neemt.

Technische details

Afmetingen van de unit:

  • Hoogte: 87-133 cm (in- en uitgeklapt)
  • Breedte: 36 cm
  • Diepte: 46 cm
  • Gewicht: 13 kg (zonder tas en printer)
  • Afmetingen trolleytas: 49 × 42 × 70 cm

Levering:

  • 1x DNP POP-UP photobooth
  • 1x Canon EOS R100 met 18-45mm lens
  • 1x Windows tablet met touchscreen
  • 2x LED-verlichting
  • 1x Trolleytas met wielen
  • 1x Netsnoer
  • 1x Basic-licentie
  • 1x Handleiding
  • Exclusief DNP printer en media

Dit artikel wordt op bestelling geleverd. Neem contact met ons op voor de levertijd.
Neem contact op voor de levertijd.

Verkoopprijs incl. BTW: € 6.399,00


Artikelnummer:Help670955
Merk:HelpDNP
Kleur:HelpZwart
Materiaal:HelpMetaal
Bijlage:PDF bestandDownload. flyer pop up en
Bijlage 2:PDF bestandDownload. dnp photobooth pop up manual en

Het van oorsprong Japanse DNP bestaat al ruim 20 jaar en is dé pionier op gebied van dye sublimatie printen. DNP produceert printers uit het topsegment, die gebruikmaken van hitte om de kleuren op het papier te krijgen. Door continue innovaties worden all-in-one oplossingen aangeboden voor bijvoorbeeld pasfotosystemen en draadloos printen. Of u nu pasfoto’s maakt, gewone foto’s wilt afdrukken of op zoek bent naar een printer speciaal voor uw photobooth, DNP heeft voor iedere toepassing de juiste oplossing.

 

 

 

 

 


 

DNP in het kort:

• Voor elke situatie een printer: pasfoto’s, photobooths of gewone afdrukken (Windows en macOS)
• Printen kan al vanaf slechts € 0,07 per print, afdrukken kan al in minder dan 9 seconden
• Met bijna 10 jaar ervaring kunnen wij u altijd de juiste support op afstand geven
• Onverhoopte defecten kunnen wij vaak in onze interne reparatie-afdeling herstellen
• Op artikelen van DNP bieden wij 2 jaar garantie of een vastgesteld aantal afdrukken