Deze combiset bestaat uit een windmachine met statief op wielen, een verlengstang en windsnoot. Met de windsnoot kunt u de lucht beter sturen.
De StudioKing Turbo Windmachine 500 is een mooie aanvulling voor uw fotostudio. De constante en natuurlijke windstroming zorgt voor een uniek effect op uw foto’s. U kunt de windmachine handmatig instellen op vier snelheden, van een briesje tot een stevige wind. Bij de optionele accessoires vindt u een bijpassend statief op wielen.
Het laten wapperen van rokjes en haren is mogelijk dankzij de krachtige windstroom. Dit ‘Hans Klok effect’ zorgt voor een bijzonder resultaat.
- Diameter Tunnel: 46 cm
- Gewicht: 8 kg
- Geluidsniveau: 60 dB
- Motor: 145 Watt
- Omwentelingen per minuut: 1400
- CFM*: 2880 (dit staat gelijk aan 81,55 kubieke meter)
* CFM (Cubic Feet per Minute) airflow-eenheid die aangeeft hoeveel kubieke foot lucht er langs een bepaald punt gaat. Eén foot is 12 inch, wat gelijk staat aan 30,48 cm.
Momenteel niet voorradig. Verwachte levertijd 4 weken |
Verkoopprijs incl. BTW: van € 528,90 voor € 499,00
StudioKing is een Nederlands merk met een sterk kernassortiment van populaire producten op het gebied van studiofotografie.
Het merk StudioKing kenmerkt zich door een sterke prijs-/kwaliteitsverhouding en biedt u hoogwaardige fotostudio artikelen voor een lage prijs. Het assortiment wordt samengesteld door Benèl BV, één van de grootste distributeurs op het gebied van fotostudio artikelen in Europa.